Městský mobiliář

Solární osvětleníUž jste poznali kouzlo bezúdržbových lamp?

V čem to kouzlo spočívá? V kombinaci kvalitního zpracování venkovního osvětlení, solárního systému a LED technologie. Venkovní solární lampy tak nepotřebují žádný přísun elektrického proudu. K povrchové úpravě využíváme nejkvalitnější akrylátové barvy vysoké životnosti. Povrchovou úpravu si však můžete vybrat také sami – vaši potřebu uspokojíme řešením na míru i u kusových zakázek.

Venkovní odpadkové koše


Osvětlené venkovní koše, odpadkové koše na tříděný odpad i vybavené popelníkem.

Všechny tyto typy jsme schopni spolehlivě vyrobit a dodat. I u venkovních odpadkových košů je třeba dbát na kvalitu výroby, abychom dosáhli zaručitelné kvality. Proto aplikujeme zkušenostmi osvědčený postup žárového zinkování a lakování akrylátovými barvami užívanými i v automobilovém průmyslu. Jsme tak schopni garantovat až dvojnásobnou životnost výrobků. Veškerý městský mobiliář včetně venkovních odpadkových košů s vámi rádi připravíme na míru.

Lavičky


Řešíte po každé deštivější sezóně nový městský mobiliář?

Zkuste zvolit kvalitní lavičky s povrchovou úpravou, která zaručí významné zvýšení životnosti. Kompletní městský mobiliář vysoké kvality a životnosti díky žárovému zinkování povrchu pro vás vyrobíme také na zakázku ve spolupráci s vašim architektem. Lavičky a městský mobiliář přímo vyrábíme, doba realizace je tak výrazně kratší. Kovy nás baví a věříme, že naše výrobky budou bavit vás.

Close Menu